Чорноморець - Олександрія 3:2: огляд матчу та результат гри 07.04.2024

Одеський клуб в більшості здобув вельми непрості три очки.
7 квітня, 14:58
Чорноморець - Олександрія  / УПЛ
Чорноморець - Олександрія / УПЛ

У неділю, 7 квітня, в рамках 23 туру УПЛ Чорноморець приймав Олександрію. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:2.

У першому таймі одеський колектив тричі влучив у ворота суперника, проте ключовий епізод стався на 17-й хвилині. Захисник гостей Мігель Феррейра одержав пряму червону картку.

Джерело: УПЛ

На диво багатьох Олександрія не здалася і відіграла два голи, подарувавши своїм фанатам надію на камбек. Проте, "смугасті" стримали натиск суперника і здобули перемогу.

Таким чином, після 23 турів УПЛ Чорноморець йде на восьмому місці з 29-ма балами, а Олександрія займає 11-й рядок, набравши 24 очки.

Статистика матчу чемпіонату України Чорноморець - Олександрія

Чорноморець - Олександрія 3:2

Голи: Бойчук, 10, Путря, 18 пенальті, Єрмаков, 44 - Шулянський, 45+1, Бєляєв, 52

Володіння м'ячем: 54% – 46%
Удари: 8 - 9
Удари у ворота: 5 - 4
Кутові: 1 - 2
Атаки: 56 - 66

Чорноморець: Варакута – Єрмаков, Гучек, Салюк, Путря – Брагару, Васильєв, Бойчук (Єде, 54) – Штогрін, Кузик, Бадібанга.

Олександрія: Шевченко – Мартинюк, Кампуш, Логінов, Копіна – Бєляєв, Михайленко, Калюжний – Шулянський, Кулаков, Калитвинцев.

Вилучення: Феррейра, 16