Шахтар - Рух 3:1: огляд матчу і результат гри 07.04.2024

Перший забив двічі, а другий відзначився дублем асистів і голом.
7 квітня, 19:55
Шахтар обіграв Рух / ФК Шахтер Донецк

У неділю, 7 квітня, Шахтар у Львові в рамках 23-го туру української Прем'єр-ліги приймав Рух.

Лідер чемпіонату зумів впоратися з опонентом, здобувши перемогу з рахунком 3:1 завдяки результативним діям Артема Бондаренка та Олександра Зубкова.

Шахтар вів із перевагою у два м'ячі вже до 16-ї хвилини поєдинку, коли дубль на свій рахунок записав Бондаренко. Спочатку півзахисник точно пробив низом під стійку, а згодом відзначився після сольного проходу. В обох випадках йому асистував Зубков.

Ще до перерви Руху вдалося відіграти один гол зусиллями Таллеса, який на 36-й хвилині закрутив м'яч у дальню дев'ятку.

У другому таймі обидві команди мали можливості, щоб забити, але все ж збільшити відрив вдалося господарям поля. На 76-й хвилині Зубков відзначився вже сам, успішно зігравши на добиванні.

Наразі Шахтар із 49 очками очолює турнірну таблицю УПЛ. Рух, маючи у своєму активі 39 балів, посідає п'яту сходинку.