Минай - Полісся 2:3: огляд матчу та результат гри 08.04.2024

Команда Желько Любеновича намагалася оформити камбек з 0:3, але житомирський колектив утримав переможний результат.
8 квітня, 15:57

У понеділок, 8 квітня, програму 23-го туру Української Прем'єр-ліги підхопили Минай та Полісся.

Господарі поля в останніх двох матчах трохи виправили своє становище, набравши чотири очки. А от у гостей все зовсім погано: одне очко в останніх п'яти матчах чемпіонату, а також поразка у півфіналі кубка України від Ворскли.

Але цього дня підопічні Сергія Шищенка зуміли перервати своє порочне коло.

На 9-й хвилині Луїфер Ернандес відкрив рахунок у матчі, він же згодом оформив дубль.

У середині другої половини зустрічі Еміль Мустафаєв довів рахунок до розгромного, але за шість хвилин Денис Устименко відіграв один м'яч, а під завісу зустрічі форвард оформив дубль.

Однак це був максимум, на який міг розраховувати колектив Желько Любеновича.

Минай продовжує залишатися найгіршою командою чемпіонату, маючи 14 очок. Полісся у свою чергу здобуло першу перемогу після зимових канікул: шосте місце та 36 очок.