Дніпро-1 - Зоря 2:2 відео голів і найкращих моментів матчу 09.04.2024

До вашої уваги огляд поєдинку української Прем'єр-ліги.
9 квітня, 20:34
Дніпро-1 і Зоря зіграли внічию / СК Днепр-1

У вівторок, 9 квітня, Дніпро-1 приймав на своєму полі Зорю у матчі 23-го туру української Прем'єр-ліги.

Поєдинок, який двічі переривався через повітряну тривогу, завершився результативною нічиєю 2:2 з камбеком луганської команди.

Усі голи в матчі були забиті у другому таймі. Після перерви Дніпро-1 забезпечив собі перевагу в два м'ячі зусиллями Олександра Сватка та Олексія Гуцуляка, проте згодом Зоря скоротила відставання та зрівняла рахунок завдяки результативним ударам Ігоря Кирюханцева та Ігоря Горбача.