"Це просто треш": тренер Оболоні жорстко наїхав на арбітра УПЛ

Іващенко оцінив момент, коли рефері сказав перебити пенальті у ворота киян.
13 квітня, 16:29
Валерій Іващенко / ФК Оболонь

Головний тренер "Оболоні" Валерій Іващенко підбив підсумки поєдинку з Минаєм (1:1).

Фахівець розкритикував арбітра зустріч за підсумком встерчі.

"Важкий матч, ранній, суперник дуже бойовий, показує хороший футбол. Усе сьогодні було проти нас, було багато емоцій. Суддів я не коментую, але сьогодні, можна сказати, якийсь просто треш був із перебиттям пенальті. Це буквоїдство. За духом гри це ні в які ворота не лізе. Вийшов за лінію? Усі воротарі виходять за лінію, давайте вимірювати сантиметрами. Так можна за будь-якої подачі пенальті призначати, тому що хтось когось тримає, блін.

Це не балет, а футбол. Це все не прикрашає арбітра, якого взагалі не потрібно помічати на полі. Це не я кажу, блін, а вболівальники, які все бачать, блін. Але тепер потрібно перемикатися на наступний матч", - сказав Іващенко в інтерв'ю УПЛ ТБ.

Зазначимо, що рефері вилучив Олександра Рибку на дев'ятій хвилині, а в другому таймі змусив перебити пенальті у ворота киян, бо воротар Оболоні, який відбив удар, не стояв на лінії.

У турнірній таблиці УПЛ Оболонь йде на 14-му місці з 19 очками.