Олександрія - Дніпро-1 1:0: огляд матчу і результат гри 12.05.2024

Команда Ротаня перервала семиматчеву безвиграшну серію в чемпіонаті.
12 травня, 15:10
Олександрія обіграла Дніпро-1 / УПЛ

У неділю, 12 травня, Олександрія приймала на своєму полі Дніпро-1 у рамках 28-го туру української Прем'єр-ліги.

"Містяни" у цьому поєдинку зуміли завершити безвиграшну серію в чемпіонаті, яка розтягнулася на сім матчів, а ось дніпряни після попередньої перемоги над Кривбасом знову зазнали невдачі - 0:1.

Долю протистояння вирішив єдиний гол, який господарі поля забили на 18-й хвилині. Безерра з меж штрафного майданчика пробив головою в дальній кут, і, хоча м'яч і так ішов у площину воріт, на самій лінії його ще торкнувся Денис Шостак. Це стало причиною неймовірно тривалої консультації з VAR, яка зайняла декілька хвилин, проте в підсумку гол був зарахований.

Олександрія, набравши 30 очок, розташувалася на дев'ятому місці у турнірній таблиці УПЛ. Дніпро-1 із 48 балами займає четверту позицію і після цієї поразки втратив шанси на третій рядок.