Лівий Берег - Металіст 1925 1:1 (по пен. 5:4): огляд матчу та результат гри 26.07.2024

Визначився перший фіналіст Турніру чотирьох.
26 липня, 17:41

У п'ятницю, 26 липня, в Києві на Арені Лівий Берег стартував Турнір чотирьох, у якому визначиться команда, що посяде місце Дніпра-1 в УПЛ сезону-2024/25.

У першому півфінальному протистоянні зійшлися місцевий Лівий Берег і Металіст 1925.

По ходу першого тайму підопічні Віктора Скрипника володіли помітною перевагою, створивши біля воріт суперника низку моментів. Але незважаючи на це, саме харків'яни за підсумками першого тайму опинилися в ролі того, хто відстає

Уже в доданий час Владислав Войцеховський на дальній штанзі в падінні замкнув передачу Миколи Когута.

Це був сильний удар, з яким гості тривалий час не могли впоратися. Після перерви київський колектив перехопив ініціативу, тоді як ексучасник УПЛ намагався хоч якось врятуватися. І в нього це вдалося!

На останніх хвилинах компенсованого часу Василь Кравець розібрався із ситуацією у штрафному майданчику суперника та з близької відстані переграв воротаря.

За кілька хвилин, що залишилися, ніхто не зміг вирвати перемогу, тож переможець матчу визначався в серії пенальті.

Результат серії вирішив один-єдиний промах, який опинився на рахунку гравця Металіста 1925 Арі Моури - м'яч після удару бразильця влучив у штангу.

Суддя зафіксував перемогу Лівого Берега, який вирушив у фінал Турніру чотирьох. Там команда Віталія Первака зустрінеться з переможцем пари Епіцентр - Минай.