Епіцентр - Минай 3:3 (по пен. 3:5): огляд матчу та результат гри 26.07.2024

Команда Желько Любеновича отримає шанс зберегти місце у найвищому українському дивізіоні.
26 липня, 20:19
Епіцентр - Минай / УПЛ

У п'ятницю, 26 липня, у Рівному на стадіоні Авангард відбувся другий півфінальний матч Турніру чотирьох, у якому зійшлися Епіцентр і Минай.

У перші 20 хвилин команди по разу відзначилися у воротах одна одної: спочатку Микола Миронюк вивів вперед номінальних господарів поля, після чого Владислав Вакула відновив паритет.

На 57-й хвилині підопічні Желько Любеновича оформили свій другий гол - цього разу відзначився Дмитро Пріхна.

Всього через сім хвилин Іван Бендера зрівняв рахунок, провівши до цього на полі лише п'ять хвилин. А незабаром Миронюк записав на свій рахунок ще й асист, віддавши гольову передачу на Данила Кравчука.

Здавалося, що Епіцентр зможе довести справу до кінця, але за п'ять хвилин до кінця основного часу Миронюк двома ногами стрибнув у суперника, за що гравець отримав пряму червону картку.

Це допомогло Минаю врятуватися: Артур Ременяк зробив рахунок 3:3, а суддя зафіксував нічийний результат - уболівальники стали свідками другої серії пенальті за день.

Віталій Равлик, який виконував другий удар Епіцентра, влучив у штангу. Цього цілком вистачило, щоб визначити переможця зустрічі, яким став Минай.

У фіналі турніру Минай зіграє з Лівим Берегом, який раніше у серії пенальті здолав Металіст 1925.

Статистика матчу Епіцентр - Минай півфіналу плей-оф УПЛ

Епіцентр - Минай 3:3 (по пен. 3:5)
Голи: Миронюк, 12, Бендера, 66, Кравчук, 77 - Вакула, 19, Пріхна, 57, Ременяк, 87.

Епіцентр: Чорнобай - Жмуйда (Савчук, 86), В. Кристін, Мороз, С. Кристін - Беженар (Полюлях, 86), Ліповуз (Равлик, 61), Миронюк - Проців (Бендера, 61), Кравчук, Запорожець.

Минай: Бандура - Дмитрук, Чуєв, Прокопчук, Дворовенко (Кисіль, 68) - Пріхна, Матюшенко (Скиба, 80), Воробчак (Ременяк, 46), Кораблін, Вакула (Демиденко, 80) - Гунічев (Шалфєєв, 59).

Попередження: Беженар, В. Кристін - Дворовенко.

Вилучення: Миронюк, 85 (Епіцентр, пряма червона картка).