Ворскла - Шахтар 0:5: огляд матчу та результат гри 04.08.2024

"Гірники" дуже потужно розпочали захист чемпіонського титулу.
4 серпня, 17:34
Ворскла - Шахтар / ФК Шахтер Донецк

У неділю, 4 серпня, у Полтаві продовжилася програма першого туру Української Прем'єр-ліги матчем, у якому місцева Ворскла приймала Шахтар.

Перший гол у грі відбувся досить рано. На 8-й хвилині Микола Матвієнко зважився на удар метрів із 30-ти. М'яч рикошетом від штанги влетів у ворота Павла Ісенка.

У середині першого тайму гості подвоїли свою перевагу. Кевін навісив на 11-метрову позначку, звідки Олександру Зубков головою завдав результативного удару.

Після перерви ситуація на полі ніяк не змінилася. Більше того, Матвієнко навіть зумів оформити дубль ще одним дальнім ударом. Але сталося це через хвилину після того, як Георгій Судаков реалізував пенальті.

На останніх хвилинах поєдинку Данило Сікан довів рахунок до 5:0 на користь своєї команди і, тим самим, поставив крапку в матчі.

Шахтар відразу ж посів перше місце таблиці, оформивши найбільшу перемогу. А Ворскла навпаки, вирушила в "підвал".