Оболонь - Колос 2:2: огляд матчу і результат гри 04.08.2024

Суперники у другому таймі почергово виходили вперед і зрівнювали рахунок, розійшовшись результативною нічиєю.
4 серпня, 17:32
Оболонь та Колос зіграли внічию / ФК Колос Ковалівка

У неділю, 4 серпня, Оболонь приймала на своєму полі Колос у матчі стартового туру української Прем'єр-ліги сезону-2024/25.

Суперники не визначили переможця, завершивши поєдинок результативною нічиєю 2:2.

Усі голи у матчі припали на другий тайм. Практично одразу після перерви Колос відкрив рахунок зусиллями Андрія Цурікова, який завершив атаку ударом під перекладину. Відігратись Оболоні вдалося на 59-й хвилині, коли Руслан Черненко точно пробив у дальній кут з розвороту. А невдовзі "пивовари" вже самі вийшли вперед, коли Олег Слободян відзначився ударом у падінні голвою. Утім, на останніх хвилинах той же Цуріков врятував ковалівців від поразки.

У другому турі Оболонь 11 серпня проведе домашній матч із Рухом, а Колос 10 серпня прийме на своєму полі Інгулець.