Лівий Берег - Ворскла 0:3: огляд матчу та результат гри 09.08.2024

А ось новачок найвищого українського дивізіону поки що залишається без очок.
9 серпня, 17:38
Лівий Берег - Ворскла / УПЛ

У п'ятницю, 9 серпня, у Києві стартував другий тур Української Прем'єр-ліги сезону-2024/25.

Першими на футбольний газон вийшли футболісти Лівого Берега та Ворскли - команд, які стартували з поразок. І якщо господарі поля були близькими до того, щоб зіграти з ЛНЗ внічию (0:1), то полтавці були розгромлені Шахтарем на своєму полі (0:5).

Так що ця зустріч була чудовою нагодою для обох команд, щоб набрати перші очки. І найкраще нею скористалися гості.

Хоча перший тайм пройшов без голів, після перерви команда Сергія Долганського порадувала своїх фанів одразу трьома результативними ударами.

На старті другої половини гри Артем Челядін вивів Ворсклу вперед, а через 20 хвилину Микола Ковталюк, що вийшов на заміну, подвоїв перевагу своєї команди. А у доданий час Сергій М'якушко довів рахунок до розгромного.

Ворскла перемогла з рахунком 3:0 та набрала перші очки у сезоні, які підняли її з дна турнірної таблиці відразу на п'яте місце. Лівий Берег якраз зайняв вільне місце з нулем у графі як голів, так і очок.