Верес - Динамо 1:2: огляд матчу та результат гри 09.08.2024

Голкіпер киян подав заявку на звання головного фейлу сезону.
9 серпня, 20:04
Динамо Київ / ФК Динамо Киев

У п'ятницю, 9 серпня, у Рівному на стадіоні Авангард відбувся матч другого туру Української Прем'єр-ліги, в якому Верес приймав Динамо.

Зі старту зустрічі підопічні Олександра Шовковського захопили лідерство, з яким вони не розлучалися до самого фінального свистка.

І ще в першому таймі "біло-сині" двічі вразили ворота Андрія Кожухаря. Спочатку Микола Шапаренко відзначився красивим ударом з-за меж штрафного майданчика, після чого він же виступив у ролі асистента Віталія Буяльського.

Після перерви кияни трохи зменшили оберти і навіть примудрилися пропустити. Але заслуги гравців рівненської команди тут практично немає.

Це Руслан Нещерет прийняв дивне рішення вийти з воріт і віддати передачу прямо в суперника. М'яч, відскочивши від ноги Владислава Шарая, влетів у порожні ворота.

За решту півгодини ігрового часу жодна з команд не зуміла забити, що призвело до підсумкової перемоги гостей 2:1.

Динамо виграло свій перший матч сезону УПЛ, а Верес зазнав поразки, до цього зігравши внічию з Карпатами (0:0).