Оболонь - Рух: Огляд та результат матчу чемпіоната України 11.08.2024

Колишній лідер "пивоварів" забив своїй колишній команді.
11 серпня, 14:57

В рамках 2-го туру УПЛ Оболонь прийняла на своєму полі Рух.

Львів'яни, за яких в цьому матчі дебютував колишній лідер "пивоварів" Ігор Краснопір легко впорались з господарями. Колектив Віталія Пономарьова здобув перемогу з рахунком 0:3.

Рахунок гості відкрили ближче до середини першого тайму. Ігор Пасхал призначив 11-метровий в ворота Олександра Рибки, який реалізував Остап Притула.

Свою перевагу "жовто-чорні" подвоїли вже після перерви. Зробив це якраз Краснопір на 67-ій, відправивши з розвороту м'яч в нижній кут воріт Рибки.

До розгромного рахунок майже наприкінці зустрічі довів Ілля Квасниця, а крапку вже в компенсований час поставив Клайвер.

Таким чином, Рух, який пропускав перший тур через те, що кілька його гравців їхали на Олімпіаду, наразі має 3 очка в одному зігранному матчі, а Оболонь один пункт в двох поєдинках.