Інгулець зумів утримати нічию в матчі проти Полісся

Олексію Паламарчуку довелося чимало попрацювати.
17 серпня, 17:26
Полісся - Інгулець / ФК Полісся

У суботу, 17 серпня, Полісся приймало вдома Інгулець у рамках 3-го туру УПЛ.

Господарі відразу постаралися забрати м'яч собі, що їм загалом вдалося, але петрівці не планували відсиджуватися в обороні, і в центрі поля була постійна напружена боротьба.

До 20-ї хвилини команди обмінялися моментами, але гостроти в атаці не вистачало від обох команд. Відкрити рахунок допоміг стандарт - Вілівальд зумів пробити Кудрика після подачі з кутового. Однак господарі зрівняли ще до перерви, Назаренко відзначився на 45+2 хвилині.

У другому таймі Полісся нарешті вдалося повністю перехопити ініціативу, але Паламарчук діяв безпомилково. Жимтомирський клуб відмінно првоел тайм, створив чимало моментів, але зустріч так і закінчилася нічийний рахунком 1:1.