Кривбас - Інгулець 1:1: огляд матчу та результат гри 25.08.2024

Єврокубковий боєць України не зміг обіграти новачка чемпіонату.
25 серпня, 20:01

У неділю, 25 серпня, у Кривому Розі в рамках четвертого туру Української Прем'єр-ліги відбулася зустріч Кривбасу та Інгульця.

Як і тижнем раніше, Кривбас до цього поєдинку провів єврокубковий матч, цього разу програвши Бетісу (0:2).

І після чергової єврокубкової поразки команда Юрія Вернидуба мала намір відігратися на новачку УПЛ. Однак, попри всю свою перевагу, цього їм не вдалося зробити.

Більше того, вже на шостій хвилині колектив із Петрового вийшов у лідери після того, як Олександр П'ятов із меж штрафного вразив дальню "дев'ятку" воріт Андрія Кліщука.

Але на перерву команди пішли за рівного рахунку. Причому криворіжці зробили це дуже красиво. Втікши в атаку, Максим Луньов прострілив уздовж воріт, а Олег Кожушко ударом п'ятою застав зненацька всіх опонентів.

Під час другої половини гри Кривбас створив безліч моментів, щоб вирвати перемогу, але підопічні Василя Кобіна знову втримали нічийний результат (уже втретє поспіль).

У підсумку Кривбас уперше в сезоні зіграв унічию, набравши після чотирьох турів сім очок. На рахунку Інгульця три нічиї, одна поразка і три бали як наслідок.