Рух завдав дуже прикрої поразки Інгульцю

Команду з Петрового образили аж п'ятьма голами.
30 серпня, 19:52
Рух - Інгулець / ФК Рух

У п'ятницю, 30 серпня, Рух приймав удома Інгулець у рамках п'ятого туру УПЛ.

Спочатку гра здавалася досить рівною, свої моменти мали обидві команди, але саме господарям вдалося забити. Карабін добив у практично порожні ворота після відскоку. Однак загалом перший тайм був більше наповнений боротьбою.

А ось друга половина гри стала повною протилежністю першої. Уже на 47-й хвилині Квасниця оформив другий гол, ще через чотири хвилини свій гол забив і Холод.

А протягом наступних 10 хвилин Холод і Краснопір довели рахунок до розгромного 5:0. У Інгульця і раніше мало що виходило в атаці, а після такого команда і зовсім розсипалася і львів'яни легко довели матч до перемоги.