Чорноморець - Полісся 1:4: огляд матчу і результат гри 31.08.2024

Житомирська команда у першому таймі зробила результат, закріпивши його у компенсований до матчу час.
31 серпня, 20:08
Полісся обіграло Чорноморець / ФК Полісся

У суботу, 31 серпня, Чорноморець приймав в Одесі Полісся у рамках п'ятого туру української Прем'єр-ліги.

Гості ще у першому таймі забезпечили собі комфортну перевагу, а у компенсований до матчу час добили суперника - 4:1.

Полісся вийшло вперед уже в дебюті зустрічі, коли на третій хвилині Олександр Назаренко реалізував пенальті, записавши на свій рахунок п'ятий забитий м'яч у нинішньому чемпіонаті. Через п'ять хвилин Пайшао подвоїв перевагу "вовків", відзначившись із передачі автора першого голу.

ФК Полісся
ФК Полісся

На 35-й хвилині Полісся заробило ще один пенальті, але Таллес Коста ударом з одинадцятиметрової позначки не зміг переграти Артура Рудька. Утім, Олексій Гуцуляк успішно зіграв на добиванні. Перед перервою Чорноморцю вдалося скоротити відставання, коли Богдан Бутко чудово пробив у дальню дев'ятку.

ФК Полісся
ФК Полісся

Усе ж уже в компенсований до матчу час результат знову розгромним зробив Богдан Лєднєв, який підправив у ворота удар від Пайшао.

Полісся наразі посідає друге місце у турнірній таблиці УПЛ, набравши десять очок у чотирьох зіграних матчах. Чорноморець після п'яти поєдинків має лише три бали і йде на 14-й позиції.