Верес - Лівий Берег 1:3: огляд матчу і результат гри 01.09.2024

Рівненська команда з двома скасованими голами та нереалізованим пенальті не втримала перевагу над суперником.
1 вересня, 15:05
Лівий Берег обіграв Верес / ФК Лівий Берег

У неділю, 1 вересня, Верес приймав на своєму полі Лівий Берег у рамках п'ятого туру української Прем'єр-ліги.

Рівненська команда у драматичному протистоянні, маючи перевагу, дозволила супернику відігратися та вирвати перемогу з рахунком 3:1.

ФК Лівий Берег

Верес міг вийти вперед уже на восьмій хвилині, але забитий м'яч було скасовано через офсайд у Владислава Шарая. Утім, повноправний гол рівненської команди було зараховано на 15-й хвилині, коли Руслан Степанюк успішно зіграв на добиванні у штрафному майданчику.

У середині тайму арбітр анулював ще одне взяття воріт у виконанні Вереса через гру рукою, а на 34-й хвилині господарі поля знову втратили реальний шанс збільшити перевагу - Микола Гайдучик не реалізував пенальті, влучивши у поперечину.

Мінімальний рахунок протримався до 66-ї хвилини, коли становище вирівняв Клим Приходько, який тільки-но з'явився на полі. Ближче до кінця зустрічі вже самому Лівому Берегу вдалося вийти вперед - той же Приходько на 82-й хвилині тепер уже асистував Тарасу Галасу, який також вийшов на заміну. Добив господарів Руслан Дедух, який своєю можливістю забити з одинадцятиметрової позначки скористався.

Верес залишився з чотирма очками в активі та посідає 12-е місце у турнірній таблиці УПЛ. Лівий Берег набрав шість балів та піднявся на десяту позицію.