Шахтар - Карпати 5:2: огляд матчу і результат гри 14.09.2024

"Гірники" ефектно розібралися зі львівським суперником перед стартом у Лізі чемпіонів.
14 вересня, 19:58
Шахтар розгромив Карпати / ФК Шахтер Донецк

У суботу, 14 вересня, Шахтар зустрічався із Карпатами у заключному матчі ігрового дня шостого туру української Прем'єр-ліги.

"Гірники", які вже наступного тижня 18 вересня розпочнуть виступи у Лізі чемпіонів поєдинком із Болоньєю, забезпечили собі чудовий настрій перед стартом у єврокубку, розгромивши львівського суперника з рахунком 5:2.

Шахтар відкрив рахунок на 21-й хвилині зустрічі зусиллями Олександра Зубкова, який потужно пробив у ближчу дев'ятку, проте Карпати змогли швидко відігратися, коли Євген Підлепенець після подачі кутового розстріляв ворота з меж воротарської.

Утім, ще до перерви команда Маріно Пушича забезпечила собі розгромну перевагу. Артем Бондаренко за десять хвилин оформив дубль, перекинувши завдяки рикошету голкіпера і пробивши у дальній кут зі штрафного майданчика, а перед перервою відзначився Данило Сікан, головою замкнувши навіс.

У середині другої половини матчу Бондаренко записав собі в актив хет-трик. На 65-й хвилині півзахисник "гірників" вискочив на голкіпера та успішно підсік м'яч над ним. До кінця зустрічі львів'янам вдалося лише відквитати один м'яч. На 84-й хвилині Амбросій Чачуа замкнув на ближній простріл справа.

Джерело: ФК Шахтер Донецк

Шахтар набрав дев'ять очок у п'яти матчах і займає шостий рядок у турнірній таблиці УПЛ. Карпати із п'ятьма балами після шести поєдинків ідуть на 12-му місці.

Статистика матчу Шахтар - Карпати шостого туру чемпіонату України

Шахтар - Карпати 5:2

Голи: Зубков, 21, Бондаренко, 29, 39, 65, Сікан, 42 - Підлепенець, 25, Чачуа, 84

Володіння м'ячем: 45% - 55%
Удари: 14 - 6
Удари у площину: 6 - 3
Кутові: 2 - 6
Фоли: 5 - 8
Атаки: 69 - 64

Шахтар: Різник - Вінісіус, Бондар, Франьїч, Педріньйо Азеведо - Бондаренко, Криськів (Степаненко, 56), Судаков (Марлон, 80) - Зубков (Педріньйо да Сілва, 57), Сікан (Траоре, 67), Кевін (Егіналду, 66).

Карпати: Кемкін - Мірошніченко, Бабогло, Адамюк, Саків - Чачуа (Клименко, 88), Альварес, Бруніньйо (Шах, 46) - Підлепенець (Стеніо, 46), Устименко (Ігор, 57), Костенко (Тлумак, 75).

Попередження: Криськів, Педріньйо Азеведо, Кевін.