Лівий Берег - Кривбас 0:1: огляд матчу і результат гри 15.09.2024

Криворізька команда вирвала три бали у протистоянні з новачком УПЛ.
15 вересня, 17:35
Кривбас обіграв Лівий Берег / ФК Кривбас

У неділю, 15 вересня, Лівий Берег приймав на своєму полі Кривбас у матчі шостого туру української Прем'єр-ліги.

Нещодавній учасник єврокубків від України лише під кінець поєдинку зумів вирвати мінімальну перемогу 1:0 у протистоянні з новачком найвищого дивізіону.

ФК Кривбас
ФК Кривбас

Перший тайм команди завершили без ударів у площину воріт, а підопічні Юрія Вернидуба змогли створити лише один гострий момент.

ФК Кривбас
ФК Кривбас

У другій половинці зустрічі Кривбасу все ж таки вдалося вирвати перемогу під кінець матчу. На 81-й хвилині після закидання з глибини Максим Задерака випередив захисника, вискочив на голкіпера і точно пробив у ближній кут.

Кривбас, набравши десять очок у п'яти матчах, піднявся на п'яту сходинку турнірної таблиці УПЛ. Лівий Берег іде на десятій позиції з шістьма балами після шести поєдинків.