Полісся - Верес 2:1: огляд матчу та результат гри 15.09.2024

Команда Імада Ашура вирвалася у лідери чемпіонату України.
15 вересня, 20:11

У Житомирі добіг кінця матч шостого туру УПЛ між Поліссям і Вересом.

На перших хвилинах поєдинку гості вийшли вперед завдяки голу Миколи Гайдучика.

Господарі поля зуміли відповісти лише після перерви, але зате подвійним ударом. Спочатку рахунок зрівняв Олексій Гуцуляк, а через вісім хвилин відзначився найкращий бомбардир чемпіонату Олександр Назаренко.

До самого фінального свистка рахунок більше не змінювався, а тому суддя зафіксував вольову перемогу житомирського клубу (2:1).

Тепер Полісся разом з Олександрією (по 13 очок) лідирує в таблиці УПЛ, маючи гру в запасі. Верес із чотирма очками йде в зоні перехідних матчів.