Динамо та Ворскла провели по сім замін у матчі - УПЛ пояснила причину

У поєдинку чемпіонату України склалася нестандартна ситуація.
Вчора, 20:32
Динамо обіграло Ворсклу / ФК Динамо Киев

У середу, 18 вересня, Динамо у перенесеному матчі четвертого туру української Прем'єр-ліги обіграло Ворсклу.

Кияни здобули домашню перемогу з рахунком 3:1, а обидві команди під час зустрічі провели по сім замін.

Пояснення цієї нестандартної ситуації навела Прем'єр-ліга.

"У цій грі вперше в історії Чемпіонату УПЛ команди провели по сім (!) замін. В нинішньому сезоні запрацювало правило, яке дозволяє провести додаткову заміну у випадку підозри на струс мозку у футболіста (суперник в такому випадку також отримує право на паралельну додаткову заміну).

А в цій грі ми побачили заміну через удар в голову гравцю Ворскли (Лука Гучек в першому таймі), а потім удар в голову гравцю Динамо (Браян Себальос в другому таймі). І обидва суперники скористалися правом додаткових замін по максимуму", - ідеться на офіційному сайті УПЛ.

Нагадаємо, на ISPORT доступні розклад і результати матчів УПЛ сезону-2024/25.