Піхальонок гарним голом з дальньої дистанції покарав воротаря Ворскли за помилку

Півзахисник Динамо ефектно поставив крапку у переможному матчі.
Вчора, 21:14
Олександр Піхальонок / ФК Динамо Киев

У Києві на стадіоні імені Валерія Лобановського у рамках перенесеної зустрічі четвертого туру УПЛ зійшлися Динамо та Ворскла.

"Біло-сині" здобули перемогу з рахунком 3:1 завдяки голам Браяна Себальоса, Олександра Караваєва та Олександра Піхальонка. І взяття воріт у виконанні півзахисника стало окрасою цього поєдинку.

На першій хвилині доданого до другого тайму часу воротар полтавців Павло Ісенко далеко вийшов із воріт, щоб перехопити передачу суперника. Але голкіпера підвів перший дотик, внаслідок чого м'яч котився до Піхальонка.

Хабек киян не вигадав нічого кращого, ніж завдати удару в дотик із дальньої дистанції. М'яч перелетів усіх і влетів у порожні ворота Ворскли.

Нагадаємо, що для автора першого гола у цьому матчі Браяна Себальоса поєдинок із Ворсклою завершився вимушеною заміною через пошкодження голови.