Карпати мінімально переграли Чорноморець на виїзді - львів'яни пів тайму грали в меншості

Перемогу підопічним Лупашка приніс гол Саківа.
Сьогодні, 15:04
Карпати - Чорноморець / ФК Карпаты Львов

Львівські Карпати мінімально переграли одеський Чорноморець в матчі сьомого туру української Прем'єр-ліги, завдяки голу Тараса Саківа (1:0).

Підопічні Владислава Лупашка були фаворитами матчу на папері і вже із самого початку гри почали доводити це. "Леви" забрали м'яч під свій контроль, проте до ударів справу довести ніяк не вдавалося. У середині першої половини зустрічі "моряки" вирівняли гру, перевівши її здебільшого до центру поля з поодинокими випадами у кожної з команд. Сухі 0-0 - так і завершилась перша половина гри.

У другому таймі було куди веселіше. Львів'яни спромоглися вийти вперед. Тарас Саків переграв Артура Рудька на старті другої половини гри відкривши рахунок у матчі - хороший удар вдався захиснику. А вже на 64 хвилині гри червону картку отримав Володимир Адамюк, що значно ускладнило завдання "левам". Проте, підопічні Лупашка змогли втримати переможний рахунок, незважаючи, на всі намагання "моряків" відігратися.

Чорноморець - Карпати 0:1

Гол: Саків, 52

Чорноморець: Рудько - Бутко, Лацабідзе (Сігеєв, 62), Скиба, Удод, Кисіль - Габелок (Пшеничнюк, 75), Білошевський - Кайо (Нето, 62), Хобленко (Попов, 62), Петряк (Янаков, 62).

Карпати: Кемкін - Мірошніченко, Бабогло, Адамюк, Саків - Чачуа (Клименко, 77), Альварес, Бруніньйо (Шах, 59) - Стеніо (Підлепенець, 66), Ігор (Устименко, 76), Очеретько (Педросо, 66).

Попередження: Удод, Петряк, Сігеєв, Пшеничнюк — Адамюк, Кемкін

На 64-й хвилині був вилучений  Володимир Адамюк (Карпати) (друге попередження).