Бражко забив гол із центру поля в матчі Лівий Берег - Динамо

Півзахисник "біло-синіх" покарав голкіпера суперника за помилку.
Вчора, 22:22
Бражко забив із центру поля / ФК Динамо Киев

У неділю, 29 вересня, Динамо у гостьовому матчі восьмого туру української Прем'єр-ліги здобуло розгромну перемогу з рахунком 3:0 над Лівим Берегом.

Команда Олександра Шовковського вела у дербі з мінімальною перевагою після першого тайму, а подвоїти результат зуміла на 61-й хвилині завдяки супердальньому удару Володимира Бражка.

Воротар Лівого Берега Максим Механів, виносячи м'яч, припустився помилки і вибив його прямо в ноги півзахиснику "біло-синіх", який у дотик із центру поля відправив його назад у залишені голкіпером ворота.

Відео голу Бражка з центру поля у матчі Лівий Берег - Динамо

Нагадаємо, що у цьому матчі захисник Динамо Тарас Михавко забив дебютний гол у клубній кар'єрі.