Динамо - Кривбас 2:1: огляд матчу і результат гри 06.10.2024

Кияни швидко забезпечили собі комфортну перевагу, а суперник задовольнився лише автоголом.
Сьогодні, 19:59
Динамо обіграло Кривбас / ФК Кривбас / ФК Динамо Киев

У неділю, 6 жовтня, Динамо приймало на своєму полі Кривбас у заключному матчі дев'ятого туру української Прем'єр-ліги.

Команда Олександра Шоковського повернула собі лідируючу позицію в чемпіонаті, зумівши здолати криворізького суперника з рахунком 2:1.

Джерело: ФК Динамо Киев

Усі голи у поєдинку опоненти забили в першому таймі. Динамо відкрило рахунок уже на п'ятій хвилині, коли Валентин Рубчинський, завершуючи в дотик простріл з правого флангу, влучив у захисника, але сам же вдало зіграв на добиванні.

А подвоїти перевагу "біло-сині" змогли до середини тайму. Денис Кузик зіграв у своїй штрафній рукою - кияни отримали право на пенальті, який реалізував Віталій Буяльський.

Відквитати один м'яч гостям вдалося завдяки автоголу перед самою перервою. Тарас Міхавко після подачі зі штрафного з лівого флангу зрізав м'яч у власні ворота.

Динамо набрало 22 очки та повернулося на перше місце у турнірній таблиці УПЛ. Кривбас із 11 балами займає восьму позицію.