Олександрія - Ворскла 1:0: огляд матчу і результат гри 19.10.2024

Команда Руслана Ротаня продовжила безпрограшну серію в чемпіонаті.
Сьогодні, 15:40
Олександрія обіграла Ворсклу / ФК Александрия

У суботу, 19 жовтня, Олександрія приймала на своєму полі Ворсклу у рамках десятого туру української Прем'єр-ліги.

Підопічні Руслана Ротаня впоралися із суперником, здобувши мінімальну перемогу з рахунком 1:0, і продовжили свою безпрограшну серію до дев’яти матчів від початку сезону.

Джерело: ФК Александрия

Олександрія перевершувала Ворсклу ще у першому таймі та могла відривати рахунок у поєдинку, але до перерви обійшлося без забитих м'ячів. Утім, у другій половині зустрічі господарі поля все ж таки зуміли вразити ворота опонента. На 58-й хвилині Олександр Бєляєв ударом головою замкнув подачу від Микити Кравченка, забивши тим самим єдиний і переможний гол.

Олександрія, набравши 23 очки, поки піднялася на вершину турнірної таблиці УПЛ, випереджаючи на один бал Динамо, у якого матч у запасі. Ворскла із дев'ятьма пунктами йде на 11-й позиції.