Чорноморець - Верес 1:1: огляд матчу та результат гри 20.10.2024

Команді Олега Шандрука довелося виправляти ситуацію, зробивши супернику шикарний подарунок у першому таймі.
20 жовтня, 17:28
Чорноморець - Верес / ФК Верес

У неділю, 20 жовтня, в Одесі відбувся матч восьмого туру Української Прем'єр-ліги між Чорноморцем і Вересом.

Обидві команди йдуть у середині таблиці з надіями піднятися вище. Але результат їхньої очної зустрічі не зміг виконати їхнє бажання.

У середині першого тайму Євген Морозко вніс своє ім'я в протокол гри, але явно не в той спосіб, в який йому хотілося б це зробити - захисник записав на свій рахунок автогол курйозним чином, не зумівши вибити м'яч за метр від воріт.

Але цю помилку по ходу другої половини гри виправив Семен Вовченко, завдавши точного удару в дальній кут із лінії воротарського майданчика.

Суддя зафіксував нічию 1:1, після якої Чорноморець посідає дев'яте місце з 11-ма очками в активі. А Верес тим часом іде слідом, маючи на один бал менше.