Рух - Карпати 0:1: огляд матчу і результат гри 21.10.2024

Протистояння команд завершилося мінімальною перемогою "зелено-білих".
Вчора, 20:00
Карпати обіграли Рух / ФК Карпаты Львов

У понеділок, 21 жовтня, у заключному матчі десятого туру української Прем'єр-ліги відбулося перше в історії львівське дербі, у якому Рух приймав Карпати.

Переможцями з протистояння вийшли підопічні Владислава Лупашка, які здолали суперника із мінімальною перевагою 1:0.

Перший тайм минув без особливо небезпечних моментів та ударів, а єдине влучання Карпат у площину воріт перед перервою, як виявилося, стало визначальним для всього поєдинку. На 43-й хвилині Денис Мірошніченко навісив зі штрафного, а Жан Педросо головою відправив м'яч у сітку.

Під кінець тайму суперники ще влаштували штовханину, за підсумками якої арбітр видав по одному попередженню представникам обох команд.

ФК Рух
ФК Рух

У другій половині зустрічі Рух діяв більш активно і перевершив суперника статистично у володінні та ударах, але не зміг втілити свою перевагу в результат. Після навісу від Віталія Романа "зелено-білим" допомогла стійка воріт, а удари Іллі Квасниці на добиванні, Євгена Пастуха після подачі кутового та Марка Сапуги цілі не досягли.

Наразі Рух із 13 очками йде на сьомому рядку турнірної таблиці УПЛ. Карпати із 12 балами розташувалися на одну позицію нижче.