Бартулович зізнався, чому очолив Металіст 1925

Младен Бартулович прокоментував своє призначення на посаду головного тренера Металіста 1925.
За словами фахівця, він прийняв рішення очолити харківську команду, адже вважає цей проєкт перспективним та амбітним.
"Хочу подякувати президенту і всьому керівництву за довіру. Я вже приїхав, побував на місці, на жаль, команда не базується в Харкові, але керівництво клубу робить усе можливе, щоб створити комфортні умови для роботи. І це дуже відчутно.Металіст 1925 справляє враження амбітної та перспективної структури. Мене вже ознайомили з усією внутрішньою організацією - тут працюють мотивовані фахівці. Інфраструктура чудова, незважаючи на те, що ми не в рідному місті. Загалом, я дуже задоволений тим, що бачу".
Бартулович висловився про свій стиль гри, який він хоче побачити в Металісті 1925.
"Мені важливо, щоб команда не боялася суперника, грала сміливо і з пресингом - навіть проти сильних опонентів, ми повинні нав'язувати свій футбол, контролювати м'яч, бути агресивними в атаці.
Хочеться збалансувати позиційний футбол і перехідні фази. Для цього потрібні відповідні гравці - і я вірю, що ми зможемо все зв'язати в єдину систему", - наводить слова тренера офіційний сайт клубу .
Хорват перебрався до лав "жовто-синіх" із луганської Зорі. Там він був в. о. головного тренера майже весь сезон 2024/25. Також Бартулович працював асистентом коуча Зорі та був помічником у петровському Інгульці. З Металістом 1925 балканець уклав 3-річний контракт.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!