iSport.ua

Динамо здобуло вольову перемогу, вибивши Шахтар із Кубка України

"Біло-сині" переломили хід протистояння у другому таймі та вийшли у чвертьфінал.
29 жовтня, 19:58       Автор: Ігор Міщук
Динамо обіграло Шахтар / ФК Динамо Киев
Динамо обіграло Шахтар / ФК Динамо Киев

У середу, 29 жовтня, відбувся центральний матч 1/8 фіналу Кубка України, в якому Динамо приймало на своєму полі Шахтар.

Команда Олександра Шовковського після невдалого першого тайму зуміла у другій половині зустрічі здобути вольову перемогу з рахунком 2:1 та завоювати путівку до чвертьфіналу турніру.

Читайте також: ЛНЗ здолав Рух у кубковому протистоянні представників УПЛ

Шахтар набагато активніше провів перший тайм, впевнено перегравши свого опонента, і вже у першій половині зустрічі міг зробити заявку на загальний успіх у протистоянні. Динамо ж переважно відбивалося і не змогло завдати бодай одного удару по воротах. У "гірників" гостро пробивали Марлон, Егіналду, Мейрелліш, проте Руслан Нещерет вберіг "біло-синіх" від пропущеного.

Утім, вже у дебюті другого тайму гостям таки вдалося вразити ворота суперника. На 49-й хвилині Педріньйо сильно подав у штрафний майданчик, а Мейрелліш вдало підставив голову і переправив м'яч у ворота.

Джерело: ФК Шахтер Донецк

Після пропущеного Динамо активізувалося і на 72-й хвилині зуміло відігратися. Владислав Кабаєв розібрався на правому фланзі із захисниками, віддав ближче до центру на Андрія Ярмоленка, який відправив м'яч під дальню стійку.

А на 79-й хвилині динамівцям і зовсім вдалося повести в матчі. Дмитро Різник впорався з ударом Володимира Бражка після подачі з кутового, проте Едуардо Герреро успішно зіграв на добиванні.

Джерело: ФК Динамо Киев

Кубок України. 1/8 фіналу

Динамо - Шахтар 2:1

Голи: Ярмоленко, 72, Герреро, 79 - Мейрелліш, 49

Динамо: Нещерет - Караваєв (Тимчик, 85), Попов, Михавко, Вівчаренко - Михайленко (Бражко, 45), Піхальонок, Буяльський - Шола, Ярмоленко (Герреро, 74), Кабаєв.

Шахтар: Різник - Конопля, Бондар (Марлон Сантос, 86), Матвієнко, Педро Енріке - Марлон Гомес (Ізакі, 85), Очеретько (Бондаренко, 82), Невертон (Феррейра, 71) - Егіналду, Мейрелліш (Еліас, 71), Педріньйо.

Попередження: Попов, 17, Герреро, 80 - Конопля, 83.

Нагадаємо, на ISPORT можна ознайомитися з розкладом та результатами матчів Кубка України.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK