iSport.ua

Команда, яка вилетіла з УПЛ, розпрощалася зі спортивним директором

Команда оголосила про припинення співпраці з Кочергою.
Сьогодні, 09:47       Автор: Валентина Чорноштан
Євген Кочерга / fco.com.ua
Євген Кочерга / fco.com.ua

За підсумками сезону 2025/26 ФК Олександрія вилітає з вищого дивізіону чемпіонату України.

Напередодні прес-служба "містян" повідомила про припинення співпраці зі спортивним директором Євгеном Кочергою.

У заяві клубу подякували функціонеру за внесок у розвиток команди, спортивну стратегію та результати, відзначивши його професіоналізм і відданість роботі.

Нагадаємо, що в червні 2025 року цю посаду залишив Іван Телько, а його місце зайняв Кочерга, який пропрацював там дотепер.

До речі, ще один фахівець не продовжить роботу, адже молодіжна збірна України звільнила головного тренера.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: ФК Олександрія

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK