Полісся оголосило про підписання кабо-вердійського легіонера
Полісся оголосило про перехід кабо-вердійського вінгера азербайджанського Карабаха Леандро Андраде.
Як повідомляє пресслужба житомирського клубу, 26-річний футболіст, який також має громадянство Португалії, поповнив склад команди на правах повноцінного трансферу та підписав контракт до кінця червня 2029 року.
Читайте також: Полісся визначилося з домашньою єврокубковою ареною
Фінансові деталі угоди не розголошуються, проте, за даними Transfermarkt, "вовки" заплатили за гравця три мільйони євро.
У своїй новій команді вінгер виступатиме під 11-м номером.
Андраде виступав за Карабах від січня 2022 року і провів за цей час 213 матчів, у яких відзначився 60 голами та 61 результативною передачею. Разом із командою він чотири рази ставав чемпіоном і завоював два Кубки Азербайджану.
Андраде має досвід виступів у групових раундах та стадіях плей-оф Ліги чемпіонів, Ліги Європи та Ліги конференцій. Із 2022 року гравець викликався до збірної Кабо-Верде, у складі якої відіграв сім матчів та взяв участь у Кубку африканських націй. До заявки національної команди на чемпіонат світу-2026 він не потрапив.
Раніше повідомлялося, що Полісся викупило орендованого у Динамо вінгера.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!