Єгипет втратив трьох гравців у матчі з Іраном
Нічия з Іраном вивела єгиптян до 1/16 фіналу турніру, проте у грі зі збірною Австралії можуть бути відсутні три ключові гравці складу "фараонів".
Мохамед Салах відчув дискомфорт під час зустрічі, що й стало причиною вимушеної заміни. Додамо, що він поскаржився на біль у задній поверхні стегна.
Разом із ним гру покинули ще двоє захисників: Махмуд Сабер відчув м’язовий дискомфорт, а Мохамед Абдельмонем отримав забій гомілковостопного суглоба.
Як повідомляє Єгипетська футбольна асоціація , на всіх трьох гравців чекає медичне обстеження, після якого стане відомо, на який термін вони вибули.
Тим часом одна з збірних-фаворитів цього чемпіонату світу втрачає ключового гравця на початку плей-оф.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!