Чемпіонат світу-2022: розклад та результати матчів

Вашій увазі календар та результати всіх матчів чемпіонату світу-2022, який пройде в Катарі.
22 червня, 10:18
 Чемпіонат світу-2022: розклад та результати матчів / fifa.com
Чемпіонат світу-2022: розклад та результати матчів / fifa.com

Чемпіонат світу-2022 пройде в Катарі з 21 листопада до 18 грудня 2022 року. Це буде 22-й чемпіонат світу з футболу ФІФА.

Вперше в історії турнір буде проходити на Близькому Сході, і вперше він пройде восени й взимку. Фінальний матч пройде 18 грудня на Національному стадіоні у Лусаїлі, що вміщує 80 тисяч глядачів.

Зазначимо, що це буде останній чемпіонат світу з 32 командами – вже на наступному Мундіалі у фінальній частині будуть грати 48 збірних.

ISPORT представляє розклад чемпіонату світу-2022 в Катарі.

Календар турніру

21 листопада – 2 грудня – груповий етап;
3 – 6 грудня – 1/8 фіналу;
9 – 10 грудня – 1/4 фіналу;
13 – 14 грудня – 1/2 фіналу;
17 грудня – матч за третє місце;
18 грудня – фінал.


Розклад та результати матчів

Груповий етап

Раунд 1

Понеділок, 21 листопада

12:00 Сенегал – Нідерланди (Група А)
15:00 Англія – Іран (Група В)
18:00 Катар – Еквадор (Група А)
21:00 США – Уельс (Група В)

Вівторок, 22 листопада

12:00 Аргентина – Саудівська Аравія (Група C)
15:00 Данія – Туніс (Група D)
18:00 Мексика – Польща (Група C)
21:00 Франція – Австралія (Група D)

Середа, 23 листопада

12:00 Марокко – Хорватія (Група F)
15:00 Німеччина  – Японія (Група E)
18:00 Іспанія – Коста-Рика (Група E)
21:00 Бельгія – Канада (Група F)

Четвер, 24 листопада

12:00 Швейцарія – Камерун (Група G)
15:00 Уругвай – Південна Корея (Група H)
18:00 Португалія – Гана (Група H)
21:00 Бразилія – Сербія (Група G)

Раунд 2

П'ятниця, 25 листопада

12:00 Уельс – Іран (Група В)
15:00 Катар – Сенегал (Група А)
18:00 Нідерланди – Еквадор (Група А)
21:00 Англія – США (Група В)

Субота, 26 листопада

12:00 Туніс – Австралія (Група D)
15:00 Польща – Саудівська Аравія (Група C)
18:00 Франція – Данія  (Група D)
21:00 Аргентина – Мексика (Група C)

Неділя, 27 листопада

12:00 Японія – Коста-Рика (Група E)
15:00 Бельгія – Марокко (Група F)
18:00 Хорватія – Канада (Група F)
 21:00 Іспанія – Німеччина (Група E)

Понеділок, 28 листопада

12:00 Камерун – Сербія (Група G)
15:00 Південна Корея – Гана (Група H)
18:00 Бразилія – Швейцарія (Група G)
21:00 Португалія – Уругвай (Група H)

Раунд 3

Вівторок, 29 листопада

17:00 Еквадор – Сенегал (Група А)
17:00 Нідерланди – Катар (Група А)
21:00 Іран – США (Група В)
21:00 Уельс – Англія (Група В)

Середа, 30 листопада

17:00 Туніс – Франція (Група D)
17:00 Австралія – Данія  (Група D)
21:00 Польща – Аргентина (Група C)
21:00 Саудівська Аравія – Мексика (Група C)

Четвер, 1 грудня

17:00 Хорватія – Бельгія (Група F)
17:00 Канада – Марокко (Група F)
21:00 Японія – Іспанія (Група E)
21:00 Коста-Рика – Німеччина (Група E)

П'ятниця, 2 грудня

17:00 Південна Корея – Португалія (Група H)
17:00 Гана – Уругвай (Група H)
21:00 Сербія – Швейцарія (Група G)
21:00 Камерун – Бразилія (Група G)

1/8 фіналу

Субота, 3 грудня

17:00 1-е місце групи А – 2-е місце групи B (матч 49)
21:00 1-е місце групи C – 2-е місце групи D (матч 50)

Неділя, 4 грудня

17:00 1-е місце групи D – 2-е місце групи C (матч 52)
21:00 1-е місце групи B – 2-е місце групи A (матч 51)

Понеділок, 5 грудня

17:00 1-е місце групи E – 2-е місце групи F (матч 53)
21:00 1-е місце групи G – 2-е місце групи H (матч 54)

Вівторок, 6 грудня

17:00 1-е місце групи F – 2-е місце групи E (матч 55)
21:00 1-е місце групи H – 2-е місце групи G (матч 56)

1/4 фіналу

П'ятниця, 9 грудня

17:00 Переможець матчу 53 – Переможець матчу 54 (матч 58)
21:00 Переможець матчу 49 – Переможець матчу 50 (матч 57)

Субота, 10 грудня

17:00 Переможець матчу 55 – Переможець матчу 56 (матч 60)
21:00 Переможець матчу 51 – Переможець матчу 52 (матч 59)

1/2 фіналу

Вівторок, 13 грудня

21:00 Переможець матчу 57 – Переможець матчу 58 (матч 61)

Середа, 14 грудня

21:00 Переможець матчу 59 – Переможець матчу 60 (матч 62)

Матч за третє місце

Субота, 17 грудня

18:00 Переможений матчу 61 – Переможений матчу 62

Фінал

Неділя, 18 грудня

18:00 Переможець матчу 61 – Переможець матчу 62


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK