Португалия - Гана 3:2: обзор матча и результат игры 24.11.2022

Португальці у непростому матчі здобули три очки.
2022 г., 24 листопада, 19:58
Святкування Роналду / Getty Images

У четвер, 24 листопада, у рамках першого туру групового етапу ЧС-2022 збірна Португалії зустрічалася із національною командою Гани.

Перший тайм не подарував фанатам голи, проте у другій половині зустрічі трапилася гольова феєрія. Спочатку дуже спірний 11-метровий реалізував Кріштіану Роналду, проте згодом Гана вийшла в одну з небагатьох контратак, зрівнявши рахунок.

Не встигли африканці порадіти позитивному для себе результату, як уже через 7 хвилин команда поступалася двома м'ячам. Гана скоротила відставання від суперника, однак матч так і завершився перемогою Португалії 3:2.