Катар - Сенегал 1:3: огляд матчу та результат гри 25.11.2022

Країна-господарка турніру зазнала другої поразки.
2022 г., 25 листопада, 17:38
Збірна Сенегалу / Getty Images

У п'ятницю, 25 листопада, розпочався другий тур групового етапу чемпіонату світу 2022 року. Другим матчем ігрового дня стала зустріч збірних Катару та Сенегалу, яка завершилася переконливою перемогою останніх із рахунком 3:1.

Під завісу першого тайму Булає Діа забив перший гол своєї команди на турнірі, вивівши Сенегал вперед. Відразу після перерви африканці подвоїли свою перевагу зусиллями Фамара Дьєдіу.

За 12 хвилин до кінця матчу Мохаммед Мунтарі точним ударом головою скоротив відставання господарів турніру в рахунку, але через шість хвилин Бамба Дьєнг не тільки повернув перевагу Сенегалу в два голи, але і встановив остаточний рахунок зустрічі.

На даний момент сенегальці йдуть третіми у групі А, заробивши свої перші 3 очки. Катар залишається командою без набраних балів.