Сербія - Швейцарія 2:3 відео голів та найкращих моментів матчу 02.12.2022 ЧС-2022

Представляємо вашій увазі відео всіх голів напруженого двобою європейських команд на мундіалі.
2022 г., 3 грудня, 08:11
Сербія - Швейцарія / Getty Images

Найцікавішим матчем четвертого ігрового дня третього туру чемпіонату світу-2022 стала зустріч Сербії та Швейцарії, яка завершилася вольовою перемогою останніх з рахунком 3:2.

Спочатку вперед вийшли швейцарці, завдяки голу Шердана Шакірі. Однак до кінця першого тайму вже серби були у ролі лідерів – відзначились Алекандар Мітрович та Душан Влахович.

Але на перерву команди пішли за рівного рахунку через Бріля Емболо. Практично відразу після відпочинку Ремо Фройлер подарував збірній Швейцарії не лише перевагу, а й місце у 1/8 фіналу турніру.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Сербія - Швейцарія в третьому турі ЧС-2022:

Сербія - Швейцарія 2:3
Голи: Мітрович, 26, Влахович, 32 - Шакірі, 20, Емболо, 44, Фройлер, 48.

Володіння м'ячем: 53% - 47%
Удари: 13 - 10
Удари у площину: 4 - 7
Фоли: 17 - 10
Атаки: 85 - 75

Сербія: В. Мілінкович-Савич — Міленкович, Велькович (Гудель, 53), Павлович — Живкович (Радоньїч, 78), С. Мілінкович-Савич (Максимович, 67), Лукич, Костич — Тадич (Джурічич, 78) — Влахович (Йович, 54), Мітрович.

Швейцарія: Кобель — Відмер, Аканджі, Шер, Родрігес — Соу (Фернандес, 68), Фройлер, Джака — Шакірі (Закарія, 69), Емболо (Окафор, 90+6), Варгас (Фасснахт, 83).

Попередження: Мілінкович-Савич, Павлович, Гудель, А. Мітрович, Міленкович — Відмер, Варгас, Джака, Шер