Аргентина - Австралія 2:1 відео голів та найкращих моментів матчу ЧС-2022 03.12.2022

До вашої уваги найяскравіші моменти зустрічі.
2022 г., 4 грудня, 08:48
Аргентина - Австралія: Відео голів / Getty Images

У суботу, 3 грудня, у рамках 1/8 фіналу чемпіонату світу збірна Аргентини зустрічалася із національною командою Австралії.

Переможцем зустрічі став представник Південної Америки, котрий на класі здолав суперника.

У першому таймі у складі аргентинської команди відзначився Мессі, а у другому таймі свій момент реалізував Альварес.

Наприкінці зустрічі австралійська збірна відзначилася голом престижу, проте його автором став Фернандес, який намагався врятувати ворота від удару, але м'яч рикошетом влучив у ворота.