Бразилія - ​​Південна Корея 4:1 відео голів та найкращих моментів матчу 05.12.2022 ЧС-2022

Представляємо вашій увазі відео всіх голів минулого поєдинку мундіалю.
2022 г., 6 грудня, 11:45
Бразилія - Південна Корея / Getty Images

У понеділок, 5 грудня, у Катарі у рамках 1/8 фіналу чемпіонату світу-2022 зійшлися збірні Бразилії та Південної Кореї. Зустріч завершилася розгромною перемогою "пентакампеонів" із рахунком 4:1.

Питання про переможця було закрито ще в першому таймі, адже бразильці в перші 45 хвилин забили всі свої голи – відзначились Вінісіус Жуніор, Неймар, Рішарлісон та Лукас Пакета.

Гол престижу у другій половині гри забив Пек Сін Хо.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Бразилія - ​​Південна Корея - у 1/8 фіналу ЧС-2022:

Бразилія - Південна Корея 4:1
Голи: Вінісіус Жуніор, 7, Неймар, 13, Рішарлісон, 29, Пакета, 36 - Пек Сін Хо, 76.

Володіння м'ячем: 53% - 47%
Удари: 15 - 9
Удари у площину: 9 - 6
Атаки: 111 - 104

Бразилія: Аліссон (Вевертон, 80) — Мілітао (Дані Алвес, 63), Тьяго Сілва, Маркіньйос, Данило (Бремер, 71) — Пакета, Каземіро, Неймар (Родріго, 81) — Рафінья, Рішарлісон, Вінісіус (Мартінеллі, 72).

Корея: Кім Син Гю — Кім Мун Хван, Кім Мін Дже, Кім Ен Гвон, Кім Джин Су (Хон Чхоль, 46) — Лі Дже Сон (Лі Кан Ін, 74), Чон У Йон (Сон Чжун Хо, 46), Хван Ін Бом, Хван Хі Чхан — Чо Гю Сун (Хван Й Джо, 80), Сон Хин Мін

Попередження: Чон У Йон