Японія - Хорватія 1:1 (по пен. 1:3): відео голів та найкращих моментів матчу 05.12.2022 ЧС-2022

Представляємо вашій увазі відео голів та найяскравіших моментів першої гри турніру, де були додатковий час та серія пенальті.
2022 г., 6 грудня, 11:58
Японія - Хорватія / Getty Images

У понеділок, 5 грудня, у рамках 1/8 фіналу чемпіонату світу 2022 року відбувся матч між Японією та Хорватією.

Основний та додатковий час поєдинку завершилися з рахунком 1:1, що призвело до першої на мундіалі серії післяматчевих пенальті, де Домінік Лівакович вивів європейську збірну до чвертьфіналу.

В основний ігровий час першими відзначилися японці - гол на рахунку Дайзена Маєди. На старті другого тайму Іван Перішич ударом головою відновив паритет, який протримався до кінця.