Хорватський суддя переконаний, що Орсато помилився, поставивши пенальті

Спірний момент.
2022 г., 13 грудня, 23:30
Момент пенальті / Getty Images

Хорватський арбітр Бруно Маріч впевнений, що Даніеле Орсато зробив помилку, призначивши пенальті у ворота зібрної Хорватії.

Нагадаємо, що на 32-й хвилині за рахунку 0:0 італійський арбітр призначив пенальті у ворота Хорватії після того, як у штрафному майданчику зіштовхнулись Лівакович і Альварес.

Орсато вирішив, що кіпер хорватів сфолив у своєму штрафному майданчику, а тому і призначив 11-метровий. Ліонель Мессі його легко реалізував та відкрив рахунок.

"Я не з тих, хто вірить у теорії змови, але маю сказати, що слова Пепе мали сенс. Аргентина у фаворі. Рішення арбітра на 32 хвилині змушує так думати. Пенальті не було. Лівакович не робив фол. Тут можна було побачити лише порушення на воротарі.

Шкода, що Орсато ухвалив неймовірне рішення. Рішення, яке безпосередньо вплинуло на результат. Несправедливо та неприпустимо!"- цитує Маріча Jutarnji.

Нагадаємо, що збірна Аргентина стала першою учасницею фіналу чемпіонату світу в Катарі.