Хорватія - Марокко 2:1 відео голів та найкращих моментів матчу за третє місце 17.12.2022 ЧС-2022

Представляємо вашій увазі відео голів та найяскравіших моментів передостанньої гри мундіалю.
2022 г., 17 грудня, 20:22
Хорватія - Марокко / Getty Images

У суботу, 17 грудня, у Досі відбувся матч за бронзові медалі чемпіонату світу 2022 року, в якому зійшлися збірні Хорватії та Марокко. Перемогу святкувала європейська команда з рахунком 2:1.

У перші десять хвилин глядачі побачили голи обох колективів. Спочатку гарною комбінацією відзначились хорвати, завершивши розіграш штрафного голом Йошка Гвардіола.

Але лише за дві хвилини Ашраф Дарі скористався невдалою спробою гравця Хорватії перервати подачу, переправивши м'яч у ворота ударом головою.

Результат зустрічі вирішив гарний удар Мислава Оршича наприкінці першого тайму.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Хорватія - Марокко в матчі за третє місце ЧС-2022:

Хорватія - Марокко 2:1
Голи: Гвардіол, 7, Оршич, 41 - Дарі, 9

Володіння м'ячем: 50% - 50%
Удари по воротам: 13 - 7
Удари в площину: 4 - 2
Фоли: 13 - 11

Хорватія: Лівакович — Станишич, Гвардіол, Шутало — Оршич, Маєр (Пашалич, 66), Ковачич, Модрич, Перішич — Крамарич (Влашич, 61), Лівая (Петкович, 66).

Марокко: Буну — Хакімі, Дарі (Банун, 64), Ель Ямік (Амалла, 67), Аттіят-Аллах — Сабірі (Чейр, 46), Ель-Ханнус (Унахі, 55), Амрабат — Зієш, Ен-Несірі, Буфаль (Зарурі, 64).