Україна U-20 за півхвилини до фінальної сирени вирвала перемогу у Естонії на молодіжному ЧС-2022

Українська молодіжка виграла на турнірі третій матч поспіль.
2022 г., 15 грудня, 00:36
Україна - Естонія / ФХУ

У середу, 14 грудня, у Польщі відбувся матч третього туру групового етапу Дивізіону 1В молодіжного чемпіонату світу між Україною та Естонією.

Незважаючи на статус явного фаворита, команда Олександра Бобкіна зазнала достатньо проблем.

Наприкінці першого періоду Михайло Ковальчук вивів "жовто-синіх" уперед. Проте вже у другій 20-хвилинці суперники не лише відігралися, а й вийшли вперед.

Естонці утримували перевагу до кінця матчу, аж поки за 3:33 до фінальної сирени Олексій Дахновський не реалізував більшість.

Справа йшла до овертайму, але за 32 секунди до кінця матчу Данило Царковський скористався черговою більшістю, принісши українській команді тяжку перемогу 3:2.

Україна - Естонія 3:2
Голи: Ковальчук (18:15), Дахновський (56:27, більшість), Царковський (59:28, більшість) - Бурков (23:23), Туровський (30:24).

Після успішних матчів проти Італії (4:0) та Польщі (5:2) збірна України посідає перше місце своєї групи, маючи в активі 9 очок.

У наступному турі українська молодіжка зустрінеться з однолітками із Південної Кореї. Гра відбудеться 16 грудня о 21:00 за київським часом.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: збірна України з хокею