Сокіл втратив шанси на кваліфікацію до третього раунду Континентального кубка

Київський клуб поступився супернику зі Словенії.
Сьогодні, 19:35
ХК Сокіл
ХК Сокіл

Київський Сокіл втратив шанси пробитися до третього раунду Континентального кубка.

Раніше столичний клуб прикро програв італійському Ріттеру, пропустивши переможну шайбу на останніх хвилинах матчу.

А вже 19 жовтня, Сокіл грав проти словенського Єсеніце. Першу шайбу кияни пропустили на 4-й хвилині, друга залетіла на 17-й. Однак ще до перерви одну шайбу відіграв Захаров.

У другому періоді Єсеніце закинув у наші ворота ще три шайби, на що Сокіл відповів лише однією. А третій період виявився безгольовим, а тому в підсумку Сокіл програв 5:2.

Континентальний кубок. Другий тур

Єсеніце (Словенія) - Сокіл (Україна) 5:2 (2:1, 3:1, 0:0)

20 жовтня Сокіл зіграє фінальний поєдинок другого раунду проти чемпіона Хорватії Сисака.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!