Кубок Стенлі: Флорида рознесла Бостон, Ванкувер оформив камбек у грі з Едмонтоном

Представляємо вашій увазі результати та огляди минулих хокейних поєдинків.
9 травня, 08:34
Флорида - Бостон / Getty Images

У ніч на четвер, 9 травня, в Національній хокейній лізі пройшли два матчі другого раунду Кубка Стенлі.

У першій грі вечора зійшлися Флорида та Бостон. Після розгромної поразки на своєму льоду в першому матчі (1:5) Пантерз відповіли опоненту тим самим, влаштувавши ще більший розгром. До того ж хокеїсти обох команд порадували вболівальників, влаштувавши кілька бійок.

Потім настала черга виходити на лід Ванкувера та Едмонтона. Після двох періодів гості вели у рахунку 4:2, проте в останні 20 хвилин Кенакс зуміли закинути три шайби та повести у серії.

Кенакс перемагають у серії 1-0

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з розкладом та результатами всіх матчів Кубка Стенлі.