Едмонтон розгромно переміг та зрівняв рахунок серії з Далласом

Відбувся четвертий матч західного фіналу конференції.
30 травня, 07:21
Едмонтон - Даллас / Getty Images

В рамках фіналу західної конференції плей-офф Кубка Стенлі Едмонтон Ойлерс на своїй арені прийняв Даллас Старс.

Господарі дуже погано розпочали поєдинок, пропустивши дві шайби за перших п'ять хвилин і могло здатися, що вони програють цей поєдинок, дозволивши "зіркам" вийти в серії вперед з дуже комфортною перевагою.

Проте, ще до кінця першого періоду "нафтовики" змогли відігратися, а протягом другого та третього довели рахунок до розгромного, зрівнявши тим самим його в серії.

Зазначимо, що в фіналі східної конференції між Нью-Йорк Рейнджерс та Флоридою Пантерс рахунок наразі також 2:2.

Едмонтон - Даллас 5:2

Шайби: Маклауд, 13, Бушар, 16, Янмарк, 34, Драйзайтль, 36, Екхольм, 58 - Джонстон, 1, Лінделл, 5

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!