Флорида перемогла Едмонтон у сьомому матчі та стала володарем Кубка Стенлі

Пантерз вперше у своїй історії стали найкращою командою Національної хокейної ліги.
25 червня, 07:50
Флорида Пантерз / Getty Images

У ніч на вівторок, 25 червня, відбувся сьомий матч фінальної серії Кубка Стенлі, в якому зійшлися Флорида та Едмонтон.

Протистояння цих двох команд вийшло дуже цікавим: Пантерз виграли перші три поєдинки серії і здавалося, що вони зможуть легко перемогти і в четвертому.

Однак Ойлерз винесли свого опонента з рахунком 8:1, після чого ще двічі виявилися сильнішими, що дозволило їм зрівняти рахунок.

Коли рахунок у серії виявився 3-3, пішли розмови про те, що провал Флориди у фіналі може виявитися найгіршим в історії НХЛ.  Але так було б у разі їхньої поразки у сьомій грі. І, на щастя фанатів цього колективу, до цього не дійшло.

Джерело: Getty Images

Команди провели бойову гру, що позначилося на кількості закинутих шайб - усі розуміли статус матчу та відповідальність за результат.

У першому періоді Флорида та Едмонтон обмінялися голами: на закинуту шайбу у виконанні Картера Верхейге гості відповіли результативним кидком Маттіаса Янмарка.

За п'ять хвилин до кінця другої 20-хвилинки Сем Райнхарт знову вивів господарів льоду вперед. У результаті ця шайба і стала переможною, принісши Пантерз перший в історії франшизи Кубок Стенлі.

Флорида - Едмонтон 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)

1:0 - Верхейге, 5
1:1 - Янмарк, 7
2:1 - Райнхарт, 36.

Флорида виграла серію із рахунком 4-3

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитись з результатами всіх матчів плей-оф Кубка Стенлі.