Україна U-20 поступилася Японії на ЧС-2022 і не змогла підвищитися до дивізіону 1А

Українська молодіжка у вирішальній зустрічі не змогла обіграти прямих конкурентів за путівку до вищого дивізіону.
2022 г., 18 грудня, 00:29
Україна - Японія / ФХУ

У суботу, 17 грудня, у Польщі відбувся останній тур групового етапу молодіжного чемпіонату світу 2022 року між збірними України та Японії. На жаль, перемогу святкувала країна, де сходить сонце з рахунком 7:4.

Все починалося дуже добре, адже на 10-й хвилині Ілля Дубський вивів команду Олександра Бобкіна вперед.

Проте, зумівши відновити паритет до кінця періоду, японська збірна забила відразу чотири голи в другій 20-хвилинці.

На старті заключного періоду Микита Сидоренко закинув одну шайбу, на яку Японія відповіла двома взяттями воріт, довівши рахунок до 7:2 на її користь.

Все той же Сидоренко зумів відзначитися ще двічі, оформивши хет-трик, але цього було недостатньо – Україна зазнала першої та єдиної поразки на груповому етапі, яка стала ключовою у боротьбі за перше місце.

Японія - Україна 7:4
Голи: Моріта (13:51, 46:13 - більшість), Сузукі (21:43), Токо (22:51 - більшість), Мурасе (26:47), Усіо (33:28), Касаї (46:47) - Дубський (9:28), Сидоренко (43:10, 47:16, 57:57).

За підсумками групового етапу Україна посіла друге місце групи дивізіону 1В, поступившись японцям лише одним очком, яке вони заробили за те, що програли Італії лише в овертаймі.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: збірна України з хокею