Збірна України з хокею зазнала прикрої поразки на старті ЧС-2023 в дивізіоні IB

Українські хокеїсти поступилися в овертаймі китайським суперникам.
2023 г., 23 квітня, 19:05
Збірна України поступилася Китаю / ФХУ

У неділю, 23 квітня, в естонському Таллінні стартував чемпіонат світу з хокею у Дивізіоні ІВ.

У своєму першому поєдинку на турнірі збірна України зустрічалася з Китаєм і зазнала прикрої поразки в овертаймі.

Команда Вадима Шахрайчука після першого періоду вела з перевагою в дві шайби завдяки дублю Олексія Ворони, але друга двадцятихвилинка повністю залишилася за китайцями, які вразили ворота українців чотири рази.

У третьому періоді збірна України зуміла зрівняти рахунок зусиллями Ігоря Мережка і того ж Ворони, але в овертаймі натуралізований американець Корі Кейн все ж здобув перемогу для китайської команди.

Чемпіонат світу-2023. Дивізіон IB

Китай - Україна 5:4 ОТ (0:2, 4:0, 0:2)

Шайби: 0:1 – Ворона (Мазур, Мережко, – більш.), 6:19. 0:2 – Ворона (Пересунько, Мережко, – більш.), 19:15. 1:2 – Джо (С.Фу, Локхарт), 20:49. 2:2 – Йіп (Вонг, П.Фу, – більш.), 26:34. 3:2 – Вонг (Спроул, Гоу), 35:47. 4:2 – Челіос, 38:45. 4:3 – Мережко (Пересунько, Ворона, – більш.), 46:33. 4:4 – Ворона (Трахт, Мережко), 55:49. 5:4 – Кейн, 62:32

У другому турі збірна України у понеділок, 24 квітня, зіграє проти Сербії. Початок матчу о 16:00 за київським часом.

Також на українців ще чекають поєдинки проти Естонії (26 квітня), Нідерландів (27 квітня) та Японії (29 квітня). Переможець турніру завоює підвищення в класі.